Svečano otvoren 25. međunarodni znanstveni kongres CROMAR

06.06.2017, 15:12:57

25. međunarodni znanstveni kongres CROMAR s temom Marketing as a Pillar of Success-Competitiveness, Co-creation and Collaboration svečano je otvoren 8. lipnja na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku.

25. međunarodni znanstveni kongres CROMAR otvoren je pozdravnim govorima: u ime Sveučilišta u Dubrovniku, prof. dr. sc. Vesne Vrtiprah, u ime Hrvatske udruge za marketing CROMAR, prof. dr. sc. Bruna Grbca, u ime Županijske komore Dubrovnik, Nikoline Trojanović i u ime Turističke zajednice Dubrovačko-neretvanske županije, Nikoline Banovac.

Cilj je CROMAR-u odgovoriti na pitanja povezana s utjecajem marketinga na konkurentnost, suradnju i ko-kreaciju u poslovnoj praksi tvrtki. Konferencija se odvija jednom godišnje na sveučilištima u Republici Hrvatskoj a namijenjena je znanstvenicima i mladim istraživačima kako bi razmijenili znanja i spoznaje iz područja marketinga.