Poziv za iskazivanje interesa za obavljanje stručne prakse ili stručnog osposobljavanja

06.03.2017, 12:39:13

Pozivaju se studenti preddiplomskih i diplomskih studija Sveučilišta u Dubrovniku da se prijave za obavljanje stručne prakse ili stručnog osposobljavanja za rad bez zasnivanja radnog odnosa u Hilton Imperialu Dubrovnik za radno mjesto IT Koordinator.

Glavne dužnosti koje će kandidat obavljati:

·         podrška i obuka korisnika u korištenju hotelskih sustava, komunikacijskih mreža i hardware i software opreme hotela ( digitalne brave, TV sustav, oprema za sastanke: projektori, platna, audiovideo oprema, pisači, skeneri, telefonski sustav, podrška MC Windows i Office programima);

·         podrška ostalim odjelima, gostima hotela i Hilton Worldwide IT centralnom uredu.

Uvjeti za obavljanje posla:

·         poznavanje funkcionalnosti i rada opreme ( printeri, skeneri, mrežni sustavi, projektori, audio video sustavi, mikrofoni );

·         napredno poznavanje Windows sustava

·         entuzijazam i želja za timskim radom u novom okruženju, samostalnost u obavljanju zadataka te usmjerenost na postizanje poslovnih rezultata.

Za više informacija studenti se mogu javiti na e-mail adresu: karijere@unidu.hr ili na broj telefona: 446-042.