Održana radionica Prezentacijske vještine

25.11.2016, 13:46:45

Radionica za studente pod nazivom Prezentacijske vještine održala se u Sveučilišnom kampusu, u organizaciji Službe za profesionalnu orijentaciju i  savjetovanje studenata (SPOSS) i Centra za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK).  Radionicu je vodila  Ana Krilanović, magistrica psihologije.

Studenti su na imali priliku čuti kako pripremiti izlaganje, održati prezentaciju, svladati tremu, te pridobiti naklonost slušača. Voditeljica radionice prošla je sve segmente prezentiranja od uvoda do zaključka, pa sve do mogućih strahova i prepreka. Upravo su strah i trema glavni neprijatelji uspješnoj prezentaciji, pa je zbog toga važno dobro se pripremiti i naučiti kontrolirati strah.

Sljedeća radionica održat će se 1. prosinca 2016. u Sveučilišnom kampusu pod nazivom Moj prvi životopis u Europass formatu!