Dopunski izbori za izbor studentskih predstavnika u Skupštinu Studentskog zbora

25.10.2016, 12:26:51

Raspisuju se dopunski izbori za izbor studentskih predstavnika u Skupštinu Studentskog zbora Sveučilišta u Dubrovniku i to za:

- jednog predstavnika studenata preddiplomskih studija na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju,

- jednog predstavnika studenata preddiplomskih studija i jednog predstavnika diplomskih studija na Odjelu za  elektrotehniku i računarstvo,

- dva predstavnika preddiplomskih i jednog predstavnika diplomskih studija na Odjelu za umjetnost i restauraciju,

-  dva predstavnika preddiplomskih i jednog predstavnika diplomskih studija na Pomorskom odjelu

-  dva predstavnika preddiplomskih i jednog predstavnika diplomskih studija na Odjelu za akvakulturu.

Dopunski izbori održat će se 21. studenoga 2016. u vremenu od 8 do 20 sati.

Kandidati za studentskog predstavnika mogu biti redoviti studenti koje predlože najmanje tri studenta s popisa birača preddiplomskih ili diplomskih studija na sveučilišnim odjelima za koja se biraju.

Kandidature se podnose Izbornom povjerenstvu putem Rektorata Sveučilišta (Branitelja Dubrovnika 29) najkasnije do 10. studenoga 2016. Kandidature se podnose u pisanom obliku, na obrascu koji se može preuzeti na recepcijama sveučilišnih zgrada iz točke II. ove Odluke te na web stranicama Sveučilišta, a kandidati su uz prijavu obvezni priložiti životopis.