Studentska anketa za vrednovanje kvalitete nastavnika i nastave

03.06.2015, 09:47:33

Poštovane studentice i studenti,

Od 18. svibnja do 6. lipnja 2015. se na Sveučilištu u Dubrovniku provodi online studentska anketa za vrednovanje kvalitete nastavnika i nastave.

Anketa se izvodi preko modula Studomat, pa studenti u tom razdoblju mogu u bilo koje vrijeme ispuniti anketu što traje svega nekoliko minuta. Anketni upitnik je u potpunosti anoniman, a Vaši odgovori se ne povezuju s informacijama o Vama odnosno ni na koji način ne mogu utjecati na Vaše ocjene.

Pozivamo sve, a posebice redovite studente, da se odazovu i ispune anketu u što većem broju. Vašim iskrenim odgovorima možete upozoriti na eventualne nedostatke i teškoće u nastavi, ukazati na usluge s kojima ste zadovoljni te utjecati na daljnji rad nastavnika na Sveučilištu.

Pristupite anketiranju i dajte svoj doprinos poboljšanju kvalitete nastave!