14. međunarodna konferencija Dubrovački medijski dani

29.10.2019, 17:37:10

14. međunarodna znanstvena konferencija Dubrovački medijski dani (DMD) s temom „New media formats: Television“ (Novi medijski formati: Televizija) održala se 25. i 26. listopada 2019. u sveučilišnom Kampusu. Na konferenciji Odjela za komunikologiju Sveučilišta u Dubrovniku izlagali su stručnjaci i znanstvenici iz Hrvatske i inozemstva.

Pozvani predavači ove su godine bili: prof. dr. sc. Stanko Crnobrnja, Singidunum University, Srbija, s temom: Why television continues to be so significant? i David Fernández Quijada, European Broadcasting Union,  koji je imao izlaganje s temom: Building on values to deliver value: the promising future of psm?

Konferencija je otvorena pozdravnim govorima: prorektora za međunarodnu suradnju i znanost prof. dr. sc. Martina Lazara, pročelnika Odjela za komunikologiju prof. dr. sc. Pera Maldinija i predsjednika Organizacijskog odbora DMD-a izv. prof. dr. sc. Ivana Tante.