Ivana Paladin Soče sudjeluje na Seminaru za stručnjake iz poljoprivrede u Pekingu

09.09.2019, 08:38:07

Ministarstvo poljoprivrede RH je uputilo poziv Zavodu za mediteranske kulture Sveučilištu u Dubrovniku za sudjelovanje na Seminaru za hrvatske stručnjake iz poljoprivrede kojeg organizira Ministarstvo poljoprivrede Narodne Republike Kine. Predstavnica Sveučilišta Ivana Paladin Soče, mag. ing. agr., sudjeluje na Seminaru koji se održava od 28. kolovoza do 17. rujna 2019. u Pekingu, a na seminaru sudjeluju djelatnici i stručnjaci iz različitih područja poljoprivrednog sektora Republike Hrvatske. Cilj je Seminaru jačanje bilateralne suradnje i razmjene informacija u području poljoprivredne proizvodnje. Seminar se sastoji od 4 modula: predavanje iz različitih poljoprivrednih područja, terenski posjeti, razmjena, iskustva i diskusija te upoznavanje kineske kulture.